Mani sauc Madara Balode, un es esmu radījusi šo zīmolu RACETOLACE. 

Jau kopš bērnības es atceros sevi, spēlējoties ar puišiem, braucot ar riteņiem, spēļu mašīnām un visas pārējās lietas, kas saistītas ar braucamrīkiem. Un tai pat laikā man patika spēlēties arī ar lellēm un pārģērbt tās dažnedažādākajos apģērbos - kā jau ikvienai mazai dāmai. Tā nu laikam ejot uz priekšu, es attapos braucot ar veco labo BMW savos astoņpadsmit un vēlāk iemīlējos Subaru automašīnā. Es nekad neesmu bijusi fashionista, taču tas nemazināja manu interesi par elegantām mežģīnēm un arvien biežāk es atapos, nopērkot jaunu mežģīņu apģērbu. 

Apvienojot šīs divas manas dzīves kaislības, ir radies zīmols RACETOLACE - our passion from races to laces. (Tulkojumā no angļu valodas, race - sacīkstes; lace - mežģīnes)  

RACETOLACE ir Latvijā roku darināts apģērbs sievietēm-dievietēm. Šis zīmols ir radies iedvesmojoties no sievišķības motorsportā. Mana iedvesma ir sievietes, kuras aizrauj motorsports. Mēs esam skaistas. Mēs esam elegantas. Mēs esam trakas, dažreiz pat neprātīgas. Mēs tveram adrenalīnu un mīlam sacīkstes. Un, tik pat ļoti, cik mēs izbaudām ātrumu, mēs mīlam savus skaistos mežģīņu tērpus.  

MĒS ESAM NEATKĀRTOJAMAS!0

Pirkumu grozs